İlkelerimiz

2012 yılından beri mimarların, tasarımcıların ve imalatçıların ihtiyaçlarını şekillendirmelerine yardımcı olan yüksek kaliteli deri ve tasarım tekstilleri yaratıyoruz. Son kullanıcıların kişiliklerini ve kimliklerini doku ve renklerle evlerine yansıtmalarına yardımcı oluyoruz.

Biz döşemelik kumaş sektöründe; tekstil tasarımının estetik, sanatsal ve teknolojik sınırlarını zorlamaya çalışan, kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla ve zamanında servis etmeyi amaçlayan dinamik, ileriye dönük bir tekstil şirketiyiz.

Kuruluşumuzdan itibaren bir çok prestijli firmanın önemli bir çözüm ortağı olmaya, geliştirdiğimiz ürünlerle sürdürülebilir büyümemizi iş ortaklarımızla paylaşmaya devam ediyoruz.

Endüstriyel ve butik mobilya üreticilerinden, tasarım ve mimarlık şirketlerine, medikal sektörden, ofis mobilyası üreticilerine, spor ekipmanları üreticilerinden, otomotiv sektörüne geniş bir yelpazede yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda, döşemelik suni deri, gerçek deri, kumaş ve ev tekstil ürünlerinin satış ve dağıtımında hizmet veren şirketimiz, çalıştığı firmalar ile uzun süreli ve güçlü ilişkiler sürdürmektedir.

Gücümüzü, pazardaki güvenilirliğimize, çevre ve insan duyarlılığımıza borçluyuz.

Modaser olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda öncü, güvenilir ve saygın bir marka olarak toplum ve ekonomi için değer yaratmayı amaçlıyoruz.

Yaratıcılığa, sorumluluğa, bizim için ve bizimle çalışan insanlara inanıyoruz.

MODASER TEKSTİL VE DEKORASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Yukarı Çık
Sayfa Yükleniyor